PAR MUMS

Nedaudz par Chicki Picki

MŪSU STĀSTS
Tā kā mums ir izteikts priekšstats, kādai būtu jābūt amerikāņu virtuvei, īpaši attiecībā uz vistu spārniņiem, mēs neko atbilstošu Rīgā nevarējām atrast. Tā arī radās ideja par pirmā ātrās apkalpošanas restorāna Chicki Picki izveidi. Beidzot apmācību kursu ASV, mēs atvedām uz Latviju visgaršīgākās vistu spārniņu un vistas gaļas pagatavošanas tehnoloģijas un receptes.

KAS MĒS ESAM
Chicki Picki ir ātrās apkalpošanas restorāns, kas specializējās vistu spārniņu, vistas gaļas, nagetu un uzkodu, kā arī mērču jebkurai gaumei pagatavošanu. Mērces tiek pagatavotas pēc pašu receptēm, tāpēc katrs atradīs sev visgaršīgāko un vispiemērotāko. Chicki Picki ēdienkarte iekļauj 10 neatkārtojamas garšas, kuru vidū ir tādas kā Texas un Sweet Chili, BBQ un Hot Buffalo.

MŪSU MĒRĶIS
Mūsu mērķis ir būt par jūsu pavadoņiem izzinot vistas spārniņu, maigas vistas gaļas un neparastu vistas uzkodu patieso garšu. Tāpēc mums pirmajā vietā ir kvalitāte. Mēs izvēlamies tikai pašus labākos piegādātājus, iepērkam vissvaigāko un netaupām uz produktu kvalitāti. Mēs vienmēr ar vislielāko prieku jūs gaidīsim, lai sniegtu iespēju izbaudīt mūsu ēdienu neatkārtojamo garšu.